• Dobry Skuteczny Adwokat Łódź
  • Adwokat Kancelaria Łódź

ADWOKAT OD SPRAW URZĘDOWYCH

 

W konfrontacji Państwa z obywatelem, ten drugi stoi zwykle na słabszej pozycji. I tutaj konieczna jest często ingerencja profesjonalnego prawnika. Kiedy dostajesz jakąś decyzję z urzędu, wezwanie lub inne postanowienie, często jest ono niezrozumiałe lub niekorzystne. Wiadomo, że nie ma nic gorszego niż bezduszność urzędników, procedur i panująca niekiedy biurokracja.

 

DECYZCJE POZWOLENIA LICENCJE KONCESJE


Jeżeli otrzymałeś krzywdzącą decyzję możemy pomóc Ci się od niej odwołać. Jeżeli starasz się o pomoc państwa, o pozwolenie, koncesję lub licencję, możemy Cię wesprzeć swoimi działaniami, wiedzą i doświadczeniem. Prawo urzędnicze jest chyba najbardziej wszechobecne ponieważ na nim opiera się funkcjonowanie całego aparatu państwa i jego organów. Pamiętaj, że urzędy i organy państwowe mogą działać tylko w granicach obowiązującego prawa, ustaw i w oparciu o Konstytucję. 


Jeżeli masz problem w starciu z systemem administracji lub potrzebujesz przewodnika, który poprowadzi przez zawiłości procedur administracyjnych, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy adwokata od spraw urzędowych.

 

FORMALNOŚCI URZĘDOWE


W ramach naszych usług w tej dziedzinie, możemy np:

  • zaskarżyć niekorzystną dla Ciebie decyzję administracyjną lub postanowienie,
  • zbadać czy postępowanie urzędników zostało prawidłowo przeprowadzone,
  • wnieść w Twoim imieniu skargę do sądów administracyjnych tak aby te oceniły prawidłowość wydanych przez organy administracji wobec Ciebie decyzji,
  • doprowadzić do zawieszenia lub umorzenia prowadzonych przeciwko Tobie postępowań, a także do uchylenia niekorzystnych rozstrzygnięć urzędników lub ich zmiany.

 

Pamiętaj, nieznajomość prawa szkodzi, a zwykły obywatel nie jest w stanie znać wszystkich obowiązujących go przepisów. Bądź ostrożny i pozwól nam zająć się tym za Ciebie by uniknąć problemów.