• Dobry Skuteczny Adwokat Łódź
  • Adwokat Kancelaria Łódź

PORADY PRAWNE ONLINE

 

Usługa świadczenia porad drogą elektroniczną jest skierowana przede wszystkim dla osób, które w szybki, prosty i wygodny sposób chcą uzyskać fachową pomoc prawnika. Może z niej skorzystać każdy, kto potrzebuje oceny jego sytuacji prawnej, a nie jest w stanie spotkać się z adwokatem w biurze lub w innej wybranej lokalizacji np. z uwagi na brak czasu, pobyt za granicą, stan zdrowia lub trudności w podróżowaniu. Jest to bardzo wygodna forma współpracy na odległość równie skuteczna co klasyczna konsultacja.

 

SZYBKO WYGODNIE SKUTECZNIE

W celu uzyskania pomocy drogą elektroniczną należy:

Krok 1: Wypełnić obecny na stronie „Formularz e-porada prawna” przez podanie swoich danych.

Krok 2: W treści wiadomości opisać zdarzenie lub swoją sytuację i sformułować swoje pytania i oczekiwania co do pomocy adwokata.

Krok 3: Do wiadomości dołączyć wszelkie dokumenty lub ich zeskanowane kopie (Maksymalna łączna wielkość załączników to 10 MB), które wiążą się ze sprawą, jeśli takie istnieją, a następnie wysłać kompletną wiadomość za pomocą przycisku „Wyślij”.

Krok 4: Po otrzymaniu Państwa wiadomości zostanie na podany przez Państwa adres e-mail wysłana wiadomość, w której otrzymają Państwo informację o kosztach porady elektronicznej.

Krok 5: Jeżeli wyrażą Państwo zgodę na zaproponowaną cenę, należy udzielić stosownej odpowiedzi wysyłając wiadomość zwrotną oraz dokonać przelewu uzgodnionej ceny na konto bankowe Kancelarii.

 

Adwokat przystępuje do badania sprawy niezwłocznie po otrzymaniu przelewu na konto bankowe. Wiadomość z poradą prawną otrzymujecie Państwo niezwłocznie pod wnikliwym zbadaniu sprawy przez adwokata nie później jednak niż w terminie do 48 godzin, a w przypadkach skomplikowanych w terminie do 7 dni, licząc od daty wpływu wynagrodzenia na konto.

 

Zachęcamy do korzystania z usługi porady elektronicznej, która jest nie tylko wygodna ale pozwala również zaoszczędzić czas w dzisiejszym zabieganym świecie.

 

Formularz e-porada prawna

 

Uwaga.

Maksymalna łączna wielkość załączników to 10 MB